Poprzedni temat «» Następny temat
Feuvert- Szczecin
Autor Wiadomość
pawel2611 
cougarbeginner

Wysłany: 2009-03-01, 21:19   Feuvert- Szczecin

Czesc
Chcialem sie cos dowiedziec o tym warsztacie FeuVert
Czy byl ktos i ma jakas opinie ?
Chcialem tam zajechac swoim Kotem swiece wymienic i sprawdzic podwozie..
Pozdro

Franz 

Wysłany: 2009-03-02, 06:58   

Ja tam u nich zawsze drobnostki robię i to już w czwartym aucie. Jeśli chodzi o części to warto poszukać na własną rękę i porównać z ich cenami. Nie grzebali przy żadnym z silników. Zawsze to były klocki, opony, zbieżność, światła, olej... Do tego mogę ich polecić.

Cała stacja jest monitorowana kamerami i wystawiają faktury. To pewna gwarancja a nie jak w "garażu u Tadzika" :) Jeśli nie są pewni przyczyny usterki zawsze konsultują to między sobą. Największy magik to ukrainiec - Juri.
Jeśli będziesz zadowolony z usługi i będziesz planował tam serwisować autko - daj po wszystkim napiwek mechanikowi, który ci to robił - zapamiętają Cię dobrze, a 10 zł więcej nie uszczupli twojego budżetu.
Jeśli będziesz szukał części - odezwij się na PW.

pawel2611 
cougarbeginner

Wysłany: 2009-03-12, 15:23   

Rowniez polecam ten serwis.
Pelna fachowosc tylko zawsze maja tlok i ciezko sie umowic

Franz 

Wysłany: 2009-03-13, 16:05   

Nie zawsze jest tłok. Dziś o 14:00 z marszu wymieniłem u nich olej w aucie służbowym. Tak więc godziny 11-13 są najmniej oblegane (nie dotyczy "łikendu") ale i najmniej dogodne.

Pinio 
cougarprofessional

Wysłany: 2009-05-25, 09:55   

Ja tam zbieznosc i geometrie robilem. Ceny troche wyzsze niz wszedzie.

pawel2611 
cougarbeginner

Wysłany: 2009-05-25, 11:47   

Ja robię wszystko tam. Może troche wyższe ceny ale mam pewność, pozatym znam tam ziomków na warsztacie i fuchy nie odwalą

Tomsen1 
cougarbeginner
...do usług

Wysłany: 2009-07-21, 14:46   

Bydgoski warsztat FeuVerta jest bardzo dobry, do końca lipca mają promocje na olej i jakieś usługi. Jeśli teraz Cie przypiliło, to warto skorzystać

qwerty 
cougaramateur

Wysłany: 2016-12-01, 04:34   

UWAGA! Trzymajcie się z daleka od Feu Vert w Szczecinie na ul. Ku Słońcu. Oszukali mnie przy wymianie akumulatora. Oto cała sytuacja: Pierwszego dnia przyjeżdżam do Feu Vert i kupuję akumulator VARTA-y za ponad pół tysiąca, biorę go ze sobą a wymianę umawiam na następny dzień, bo nie było terminu. Następnego dnia przyjeżdżam, oddaję kluczę, wychodzę i czekam na tel (miało być max. 40 minut). Po godzinie ciszy przychodzę a moje auto nie ruszone, nikt się nim nawet nie zajął, jak spytałem co jest grane ładnie przeprosili i gdy czekałem w sklepie wymienili akumulator. Gdy odebrałem auto okazało się że komputer oraz radio zostały całkowicie zresetowane, a więc już tutaj Feu Vert mnie oszukał, bo obiecali zmienić akumulator na podtrzymaniu, tak aby cały czas podawać prąd do komputera, aby nie resetować jego ustawień, ale to jeszcze nic. Po przejechaniu 90 km do domu zaglądam pod pokrywę, aby sprawdzić co za akumulator został zamontowany w moim samochodzie, i tutaj okazuje się, że ZAMIAST AKUMULATORA ZA PÓŁ TYSIĄCA ZŁ, KTÓRY ZAKUPIŁEM, ZAMONTOWALI TAŃSZY FIRMY FEU VERT I OCZYWIŚCIE WSZYSTKO ZATAILI. Załoga Feu Vert sądziła chyba, że może mnie oszukać tak po prostu, chyba myśleli, że nie sprawdzę co zostało zamontowane. Podczas rozmowy przez telefon z zastępcą kierownika Feu Vert przekonywali mnie, że to pomyłka, bo mój akumulator, który kupiłem dzień wcześniej nie pasował do mojego auta. Powiedzieli że mechanik nie wiedział, że już zakupiłem akumulator i wziął ze sklepu tańszy, który niby pasuje do tego auta i zgłosił to do pracownika pracującego przy komputerze... Oczywiście to jawne oszustwo, bo po odebraniu auta płaciłem tylko za wymianę akumulatora i nic mi nikt nie mówił abym miał płacić za jakiś akumulator. Po tym jak odjechałem nikt do mnie nie zadzwonił, że zaszła jakaś pomyłka czy coś w tym stylu. Poza tym obsługa sklepu pamiętała mnie jak dzień wcześniej kupowałem mój droższy akumulator, i jak odbierałem auto też wszyscy wiedzieli o co chodzi. Feu Vert z premedytacją zamontował mi tańszy sprzęt w (chyba) nadziei, że ujdzie im to na sucho. Po rozmowach zwrócili mi pieniądze, które mi się należały, oczywiście po mojej interwencji i po telefonach oraz po osobistym pojawieniu się ponownie w ich warsztacie. A co by było jakbym w ogóle nie sprawdził jaki akumulator mi zamontowali? Jeszcze raz powtarzam: trzymajcie się z daleka od Feu Vert, wcześniej wymieniali mi olej silnikowy, boje się teraz jeździć, bo nie wiem co mi wlali do silnika... :zalamany:

mateusz 
cougaradvanced

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2016-12-01, 16:08   

Przy całej mojej niechęci do Feuvertów brzmi jak zwykły zbieg pomyłek, które zdarzają się w każdej firmie, 87 letni Panie qwerty jeżdżący przezroczystym roWerem zarejstrowany tuż przed dodaniem posta. Rozumiem, że takie sytuacje irytują ale życzę Ci trochę więcej uśmiechu w życiu i wrzuć na luz bo jak się będziesz oburzał przy takich sytuacjach, które swoją drogą rozwiązują się tego samego dnia i koniec końców zwrócili Ci pieniądze, to przy poważnych problemach w życiu stanie ci pikawa. Zamiast jechać 90km do domu, trzeba było zajrzeć pod maskę na parkingu Feuverta. A jak się boisz jaki olej wlewa Ci mechanik to wymień sobie sam ;) . Pozdrawiam i życzę trochę więcej spokoju w życiu.
Ostatnio zmieniony przez mateusz 2016-12-01, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  

qwerty 
cougaramateur

Wysłany: 2016-12-01, 16:23   

Tak, zarejestrowałem się tylko po to, aby wrzucić tutaj swoją opinię na temat tej firmy, co nie znaczy, że sytuacja nie miała miejsca. Piszę o tej sprawie, aby innych uprzedzić. Wiadomo, jak dużo jest w naszym kraju warsztatów, które świadczą usługi na żenującym poziomie, a niektóre nawet świadomie oszukują. Ktoś kto jest obeznany w tym temacie nie musi się martwić, jeśli sam potrafi wykonać większość rzezy w aucie, ale co z resztą ludzi? Tak więc jeśli doświadczyłem żenującej obsługi klienta lub zostałem oszukany, informuję o tym innych.
A jeśli chodzi o zajrzenie pod pokrywę, która znajduje się pod nogami kierowcy (Peugeot Boxer), co dodatkowo utrudnia sprawę, gdybym wiedział, że coś jest nie tak zajrzałbym od razu na ich parkingu, ale olśniło mnie dopiero w domu.

O sprawie dawno zapomniałem, bo wydarzyła się około 17 listopada, ale Feu Vert stara się teraz reklamować moje opinie oraz rozpoczyna ze mną korespondencję, co po całym zdarzeniu jest nie na miejscu. Nie ma się co oburzać i pamiętać, ale jeśli się już taka sytuacja zdarza trzeba odpowiednio zareagować i walczyć o swoje, i jeśli się da - pomóc innym osobom ostrzegając ich. To wszystko moim tylko zdaniem oczywiście.

mateusz 
cougaradvanced

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2016-12-01, 16:28   

Spoko, rozumiem. Pozdrawiam i mniej takich przygód życzę. Kupuj Cougara, w nim akuś jest od razu pod maską ;) .

qwerty 
cougaramateur

Wysłany: 2016-12-01, 16:32   

No to skoro już trafiłem na to forum to się zainteresuję tymi autkami, poszperam trochę ;)

Odpowiedz do tematu