Poprzedni temat «» Następny temat
Koci mechanik we Wroclawiu
Autor Wiadomość
Febus 
cougaramateur

Wysłany: 2008-04-22, 20:23   Koci mechanik we Wroclawiu

Hej,

poszukuje dobrego mechanika aby sprawdzic zawieszenie (stuki tu i tam) i silnik (komp) we Wroclawiu. Mozecie kogos polecic? Najchetniej okolice Psiego Pola lub Olesnicy ;)

Jakie macie zdanie na temat Forda na Kamiennej? Warto tam sie wybrac?

pozdro
Lukasz

STrembi 
Sebastian

Wysłany: 2008-04-22, 22:09   

ASO unikaj oni nadają się tylko do 'codziennych' samochodow a jak czegos nie wiedza to zaczynaja wymyslac a pozniej koszą po kieszeni. Jest kilku klubowiczów a nawet dowództwo naszego forum z Wrocławia i okolic więc jak tylko zobaczą Wrocław w temacie to napewno ci coś doradzą.

HoGo 

Wysłany: 2008-04-23, 14:11   

Witaj,

Na kamiennej to kiedys chciałem wymienić żarówki bo nie miałem tego srubokręta krzyżakowego. cena 100 zł + koszt żarówki za jeden reflektor!! A wiem że Blondie miała z nimi jakieś nieziemskie przeboje. Ja moge polecić Ci swojego mechanika. Nie wiem czy podłączy Ci Cota do komputera. Ale ma ogromne pojęcie o silnikach. Stukami w zawieszeniu na pewno sie zajmie. Ja wszystkie moje samochody robiłem u niego - w tym oba moje Coty. Robi bardzo porządnie.

Firma nazywa się Dar-Car i znajduje się na Swojczyckiej. W necie znajdziesz kontakt i mapkę.

pozdrawiam
HoGo

wolwerin 
cougaraverage
Koneser Cebuli

Wysłany: 2008-04-23, 17:16   

bardzo dużo słyszałem pochlebnych opini o warsztacie(kiedyś ponoc prowadzili serwis Forda):
"CAROS-Service" Sp. z o.o.
Warsztatowa 11,
53-014 Wrocław
tel 071-339-98-88
chociaż osobiście u nich jeszcze nic nie robiłem bo są za daleko ode mnie :shoot:

W poniedziałek oddaje kotka do "Magmar" na grabiszyńskiej - koleś się specjalizuje w Fordach i też wie o co chodzi...tylko nie wiem czy są tani - za wymianę alternatora chce 250 zł - bo roboty na pół dnia...ciężki dostęp i takie tam :kwasny:

Febus 
cougaramateur

Wysłany: 2008-04-23, 20:57   

Cytat:
Firma nazywa się Dar-Car i znajduje się na Swojczyckiej

Danke!
Kojarze ten warsztat :] po drodze z pracy do nich podjade.
Dzisiaj doszla mi jeszcze jedna rzecz do sprawdzenia... 'niekontrolowane' wycieki plynu do wspomagania :mad: wyglada ze pompa dziala bo skoro pluje plynem to jest cisnienie

wolwerin napisał/a:
bardzo dużo słyszałem pochlebnych opinii o warsztacie(kiedyś ponoc prowadzili serwis Forda):
"CAROS-Service" Sp. z o.o.
Warsztatowa 11,
53-014 Wrocław
tel 071-339-98-88
chociaż osobiście u nich jeszcze nic nie robiłem bo są za daleko ode mnie

troche daleko od mnie ale jak zawioda inne sposoby to sie przejade do nich :cool:

Mam nadzieje ze Cotec niczym nie wiecej nie zaskoczy :P chociaz musze przyznac ze alfa to dopiero byla 'puszka pandory' :cool:

wolwerin 
cougaraverage
Koneser Cebuli

Wysłany: 2008-05-08, 14:23   

po wizycie w warsztacie ""Magmar" na Grabiszyńskiej z czystym sumieniem mogę polecić go klubowiczom z wrocka. Warsztat schludny i zadbany, podejście do klijenta naprawdę rzeczowe, mechanik znający się na swoim fachu i co najważniejsze szybki czas naprawy kotka :]
jeszcze raz przytoczę koszty jakie poniosłem

wyciągnięcie i zamontowanie alternatora, wymiana płynu chłodzenia wraz z przepłukaniem całego układu jakimś magicznym środkiem - 200
regeneracja u eletryka (wymiana szczotek i regulatora nap) - 200
wymiana oleju i filtra paliwa - 50
podłączenie pod komp i kasow błędów - 60

więc ceny za swoje usługi nie mają wybindowane

Teraz uwaga:
za podłączenie pod kompa, zdiagnozowanie błędów i ich wykasowanie udało mi się wynegocjować dla klubowiczów cenę 40 zł :hyhy:

Febus 
cougaramateur

Wysłany: 2008-05-08, 21:27   

Odwiedzilem warsztat Dar-Car (podziekowania dla HoGo :!: ) i jestem mile zaskoczony... wymiana lacznikow stab przod/tyl; gumek przod/tyl oraz ogolny przeglad zawieszenia i silnika 100 PLN, no i poza tym fachowa obsluga.

Obylo sie bez niespodzianek wahacze do wymiany :/ i niestety tarcze z klockami z przodu... ale do tego tematu wroce w odpowiednim dziale

tati 
cougarbeginner

Wysłany: 2008-05-09, 22:32   

Hej :) musze zrobić zbieżność czy wyżej podane warsztaty się w tym specjalizują i jakie są koszta,czy ktoś wie, jeszcze by się przydało sondy wymienić ale to już się dalej okaże jakie koszta bo ostatnie 4 opony mnie wykończyły :/ Pozdr

GrekuPL 
cougaraverage

Wysłany: 2009-12-06, 21:13   

Cytat:
po wizycie w warsztacie ""Magmar" na Grabiszyńskiej z czystym sumieniem mogę polecić go klubowiczom z wrocka. Warsztat schludny i zadbany, podejście do klijenta naprawdę rzeczowe, mechanik znający się na swoim fachu i co najważniejsze szybki czas naprawy kotka :]
jeszcze raz przytoczę koszty jakie poniosłem

wyciągnięcie i zamontowanie alternatora, wymiana płynu chłodzenia wraz z przepłukaniem całego układu jakimś magicznym środkiem - 200
regeneracja u eletryka (wymiana szczotek i regulatora nap) - 200
wymiana oleju i filtra paliwa - 50
podłączenie pod komp i kasow błędów - 60

więc ceny za swoje usługi nie mają wybindowane

Teraz uwaga:
za podłączenie pod kompa, zdiagnozowanie błędów i ich wykasowanie udało mi się wynegocjować dla klubowiczów cenę 40 zł :hyhy:

widać dawno nie jeździcie do Pana Tomka od fordów ;)
aktualnie od ponad roku ma przeniesiony warsztat na ul. Nowodworską na terenie kościoła (druga brama wjazdowa po wjechaniu w ślepą uliczkę), od razu po wjeździe na teren kościoła zorientujecie się gdzie jest jego warsztat (dużo fordów zawsze stoi). Pozdrawiam

dj_ 
cougaramateur

Wysłany: 2010-04-02, 19:54   

Ja swojego kota robię w Obornikach Śl. w Autocentrum Owczarek.
Chłopaki świetnie diagnozują, mają komp i sprzęt.
Jeden z mechaników sam jeździ MDO 2.0 16V i zna się na tych silnikach jak mało kto.

qwezxc20 
cougaramateur

Wysłany: 2010-06-29, 17:58   

przylaczam sie do starego watku... szukam jakiegos pewnego warsztatu we wroclawiu. kogos kto wyslucha (i zrozumie:)) moich problemow. od glosnej skrzyni po padajace hamulce

przyznam sie, ze szukalem warsztatu na nowodworskiej, ale tam juz jest cos innego a wskazowek dalszych brak. chyba, ze sprobuje w dar-car, bo jak rozumiem glowny koci spec wyniosl sie z magmaru?

[ Komentarz dodany przez: Glock: 2010-06-29, 20:32 ]
qwezxc20, proszę przeczytaj regulamin i pisz po polsku!!!

DarekM 
cougaraverage

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-01, 21:40   

Caros raczej odradzam - brak właściwego podejścia do Klienta; można rzec - olewka

Fachowośc (chociaż ze względu na towarzyszącego mi pecha może nie jestem najlepszym przykładem) - nagadali mi jakichś bzdur, wszystkie ich diagnozy mówiąc delikatnie funta kłaków warte były.

Kkax 
cougaramateur

Wysłany: 2012-05-23, 19:10   

Hej

Odświeżam temat - właśniem przygarnął kota i jest - jak wiadomo - piękny, zgrabny i w ogóle - ale jak w każde nowo przygarnięte zwierze trzeba zajrzeć aby dobrze się chowało - a że autko nie typowe (już mi i w typowych "prawdziwi mechanicy" takie rzeczy robili, że strach oddawać coś co nie jest oplem astrą) to postanowiłem dopytać - o polecane warsztaty - ostatnie posty z dość dawna więc może ktoś się podzieli. Musze przede wszystkim sprawdzić tylne zawieszenie - bo coś skrzypi - no i ogólnie dać do przejrzenia komuś, kto będzie wiedział na co patrzy :) Będę wdzięczny za namiary.

Dzięki

GrekuPL 
cougaraverage

Wysłany: 2012-06-02, 11:02   

hmm...mogę polecić Wam mojego kumpla, wrócił niedawno do PL, otworzył warsztat na Pięknej na przeciwko salonu VW. Nazwa warsztatu Caspro Service :) co prawda ja do niego jeżdżę z tym czego sam nie zrobię (nie ma prasy hydraulicznej-czyli wymiana łożysk np.) ale robi super !! mój ojciec u niego busy robi i też jest zadowolony :) aaa no i najważniejsze :) jak powołacie się na Grześka(mnie) z mondeoklubpolska (to nasz "klubowy mechanik") to dostaniecie fajne ceny :medit: ostatnio robił koledze zawiechę w mondeo-cały tył w kombi (wszystkie wahacze, łączniki i gumy na drążku stabilizatora, przewody hamulcowe sztywne) i wziął 400zł

Lai 

Wysłany: 2012-06-02, 14:36   

;) dzięki za info. Pytanko: tam jest tylko on sam czy ma jakichś pracowników? Oni też będą wiedzieć o kogo chodzi? ;) Kolejne pytanie mniej istotne to czy robią tam też niefordy?

GrekuPL 
cougaraverage

Wysłany: 2012-06-07, 09:03   

Artur jest właścicielem, ma jednego pracownika, mówisz że szukasz Artura (nie wysoki gość) i mówisz że jesteś od Grześka z mondeoklubpolska i on już wszystko wie :)

co do robienia niefordów-oczywiście, że robi też inne marki aut ;)

Jimmy 
Rafał

Wysłany: 2015-03-29, 09:10   

Jako, że w Oleśnicy sami rzeźnicy nie mechanicy to chcę kota zacząć serwisować we Wrocławiu, aby przywrócić mu stan pierwotny. Narazie nie jest z nim za dobrze, więc pytam czy podane wyżej zakłady są w stanie naprawić kilka usterek na które choruje mój kot? Który z nich wybrać aby zrobili rzetelnie i nie okradli. W końcu to jak mondeo, a niektórzy kasują za kota inaczej za mdo inaczej....

Saalami 
cougarbeginner

Wysłany: 2015-08-20, 11:26   

Witam,
Chciałbym odświeżyć temat.
Jest jakiś dobry koci mechanik lub podrzucicie jakiś warsztat gdzie naprawiacie w tym woj. swoje cougary? :)

Timon 
cougaramateur

Wysłany: 2017-06-18, 23:19   

Ja bardzo polecam ATL Serwis w Smolcu, rodzinna firma, piekielnie uczciwi i bardzo fachowi.

(sors za archeologię, ale jestem nowy a temat zawsze aktualny ;) )

Younior 
cougaramateur

Wysłany: 2017-06-29, 20:11   

Polecam mechanika w Legnicy na ulicy Krętej 10 gościu zajmuje się tylko fordami ma masę części od mondeo cougarów etc. sam powierzam mu swojego forda do między innymi svt lite naprawy elektroniki i reszty

Odpowiedz do tematu